Fashion

CITY

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Už jsem vám někdy říkala jak moc miluju Prahu? Praha mě prostě dostala se vším všudy, mám k ní krásný vztah a ke všem jejím zakoutím. Jako například když jsme se s kamarádkou plácaly po ulici, která byla nacpaná turisty a nejednou jsem zahlédla malilinkou, úzkou uličku. No, nemohla jsem ji nenavštívit a zase přišel ten moment, kdy se mi tohle město dostává pod kůži ještě víc. Vždy jsem chtěla žít někde jinde a pořád svým způsobem chci, třeba na rok, či pár let, protože čím je člověk starší, tím je to horší. Co vím určitě je že bych zde ráda vychovávala své děti… jednou :D

A co vy, máte nějáké vysněné místo pro život? Mé je asi New York, kde už jsem žila a stále mi to chybí. Další by bylo třeba Švýcarsko, skandinávské země, nebo Austrálie, nebo Cali, nebo Itálie? Hrozně těžké vybrat :D

V ten den jsem si vzala milion let starou sukni, v závěru to vidím jako super rozhodnutí :D Klasickou bílou košili z Manga, která by neměla chybět v šatníku (zachrání hodně situací) a conversky. Jednoduše oblíbený outfit.

x

Did I tell you how much I love Prague? This city stole my heart completely… Like the other day when I was strolling with my friend on busy street with lots of tourists and then I saw this tiny alley I was like, let’s go there and every time I do this,I’m so impressed how this city can still surprise me with his beauty. I always wanted to live somewhere else I still want to, just for a year or few years. But I would love to raise my kids (one day) in here.

Do you have any dream city where would you die to live? Mine is New York, but I already lived there and I miss it every single day. Anyway the second one is probably Switzerland or scandinavian countries or Australia or Cali and Italy? :D So hard to choose just one.

I was wearing tube skirt which is like million years old and I wore it twice. Shirt from Mango and classic converse. Really easy going and favorite look.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

skirt – h&m/ shirt – mango/ bag – prada/ shoes – converse

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply MARKETA 19.6.2015 at 15:50

  Taky bych jednou chtela zit v ny, ale zatim me laka i londyn.. Jinak jsem v cr spokojena. Jo a btw tu kosili jsi kupovala ted nekdy?

  • Reply District In 22.6.2015 at 7:20

   Kupovala jsem ji cca pred tydnem ve slevach :) Myslim, ze tam jeste bude…

 • Reply Klára 19.6.2015 at 21:24

  Conversky jsou dobrá volba, taky je ráda nosím, vždycky se hodí.

  • Reply District In 22.6.2015 at 7:20

   Presne tak :)

  Leave a Reply