Fashion

CURVES

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdravím Vás! Jaký jste měli víkend? Můj byl naprosto úžasný. Nabila jsem se potřebnou energií a jsem připravena odstartovat zítřek v plném nasazení :D Zítra jedu pracovně do Budapeště, kde budu 2 týdny. Bude to má první náštěva, proto se pochopitelně těším a samozřejmě budu pečlivě zásobovat instagram, takže buďte připraveni :D Poslední dobou je hodně populární snapchat, kde jsem se přidala i já a stále si na něj zvykám. Je totiž šílené, jak člověk musí být neustále online a aktivní, proto aby šel s dobou. Někdy už si říkám, jestli to není moc, nebo spíš, co příjde příště.

Dnes bych chtěla psát o křivkách těla. Když jsem bývala mladší, vždy jsem chtěla být jako někdo… Neustále jsem se porovnávala s holkama, které v mých očích měly perfektní tělo. Pomalu ale jistě mi z toho hrabalo :D Prošla jsem si několika obdobími, kdy jsem chtěla být super extra hubená, mít svaly a sixpack, nebo třeba být ultra flexibilní yogínka :D A díky bohu, teď už mohu říct, že jsem se konečně dostala do bodu, kdy jediné co chci je cítit se dobře a být zdravá. Miluju zdravé a pestré jídlo a taky se ho snažím denodenně zařadit do mého jídelníčku a co opravdu nesnáším jsou tzv.: cheat days. Nechápu, nesnáším, nechci. Jakože podvádím sebe s jídlem? Prostě blbost. Když chci, tak si to dám, ne? Jaký cheat? :D Převážně následuju své tělo, ono si dokáže samo říct, co chce. Stačí ho jen naslouchat, v mém případě to funguje :)

x

Hello beautiful people :) How was your weekend? Mine was truly amazing! I’ve got so much energy and now I’m ready to hit another week. Tomorrow I’m going for work to Budapest for two weeks and I’m beyond excited, I’ve never been in Hungary and I always love to explore new places, so I’ll be updating my instagram like crazy, get ready :D I started snapchat as well, still getting used to it though. It’s co crazy how nowadays you gotta keep up to be online and update your social media all the time. I love it but sometimes it’s little bit overhelming.

Today I want to talk about body curves, because when I was younger I always wanted to be like… somebody. I’ve always compare myself with girls who had perfect bodies in my eyes and it was so frustrating. I’ve got through so many phases, I wanted to be thin, then so muscular, after that I wanted to be some yogapro :D And thank god, now I can say I’m finally on point :D All I want is to be healthy. I like to keep my diet clean and balanced since I was very young. I don’t call my days with bigger intake ‘cheat’. I just hate that word!! Like what cheat? That I’m cheating myself? Such a bullshits… I just follow my body, my body knows what it needs and I recommend you guys to do the same :)

Embrace your body shape. Whether it might be slim and athletic, curvy and voluptuous, petite, shaped, bootylicious or anything in between. There is not one perfect body shape for everyone, the perfect body for everyone is healthy! So stop aiming to look like someone else.

x

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

jeans – primark/ shirt – bershka/ heels – zara/ bag – mango/ sunglasses – aldo

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply Kate 19.4.2015 at 8:36

  Můžu se zeptat, jakou máš práci?:)

  • Reply District In 3.5.2015 at 19:48

   Jasne, pracuju jako zast. store managera v Massimu Dutti. Tak se prijd nekdy podivat :)

 • Reply oakley sunglasses sale 30.9.2015 at 18:56

  Saved as a favorite, I really like your blog!

 • Leave a Reply