Fashion

DISTRICTIN

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

S příchodem roku 2015 jsem už delší dobu měla v hlavě, že bych se chtěla vrátit zpět k blogu. Cítila jsem, že je ten správný čas, asi jsem na to potřebovala dostatečně dospět. V současné chvíli nevím, jakým přesným směrem půjdu, jediné co vím, je, že chci aby to bavilo mě a hlavně Vás potencionální čtenáře.

A ted’ už něco k outfitu, ze kterého nejde skoro nic vidět, protože jsem měla potíže s mým novým foťákem a následně s SD kartou, takže dlouhý příběh. Tento den byl krásně jarní a pro mě velmi pozitivní, jelikož počasí s mou náladou dělá divy. Opravdu hodně mě dokáže ovlivnit, máte to někdo stejně? Občas si s tím nevím rady. Na nohou mám Adidas tenisky, které jsou snad nejpohodnější obuv jakou v současné chvíli vlastním. Jedinou jejich nevýhodou je barva, která je sice krásná a dobře kombinovatelná, ale nepraktická. Ale ani to mě neodradí od toho abych je nosila do aleluja.

Pokud máte nějáký dotaz, můžete mi zanechat komentář zde, nebo napsat na e-mail: isabela.adamikova@yahoo.com a nebo pokud mě chcete “šmírovat”, tak mě sledujte na mém instagramu, kde jsem on-line denně.

x

With the year 2015 I’ve got feeling that I want my blog back again, so I decided to create one. At this moment I don’t know if it’s going to be more about fashion, fitness or whatever. BUT what I know is that districtin is going to be about me, because what I learned through the years is that the most important thing is to be yourself.

Ok, now about the outfit. The story is quite funny, because I had several problems with my new beautiful Olympus, so we had to shoot it thrice and then something happened with memory card and I was going nuts! So these photos were the only one I could use and I decided to publish them, even though they’re not perfect. However, it was such a beautiful day, it’s just insane how weather can affect your mood, I mean, do you have the same problem like me? I’m such a weather person. By the way, so glad that spring is actually arriving, I’m not complaining at all, #happygirl! I was wearing my adidas sneakers which I find the most comfortable shoes ever, don’t get me wrong, I love heels, but my feet hate them. As you already know, trend alert is white sneakers, yes white… Not sure if this is going to work for me, but love that you can match it with everything and when I’m saying everything I mean it.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

coat – h&m/pants – zara/ shirt – h&m/ bag – mango/ sneakers – adidas/ sunglasses – aldo

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply