Fashion

GREY SHADES

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes jsem strávila příjemný den na Karlštejně, kde měl být Velikonoční jarmark… který jsem nenašla :D Ale nevadí. Zvykla jsem si, protože poslední dobou není úplně vše podle mých představ. Nicméně důležité je zůstat POZITIVNÍ, jelikož v mých očích není nic horšího než negativní a neustále otrávení lidé. Trochu typické pro nás, Čechy. Proto zbožňuju a strašně si vážím usměvavých a otevřených lidí, kteří mě tímhle přístupem inspirují k tomu třeba udělat určité věci odlišně. No a v dnešní době je celkem těžké takové lidi najít a vůbec je mít mezi svými blízkymi.

Dnešek byl ve znamení šedé, za prvé, protože ji mám ráda a za druhé, protože mi strašně sluší :D Sranda. Kalhoty jsou v mém šatníku nové pár dní, ale získaly si mě rychle. A to hlavně pro svůj materiál a střih, který mi neobyčejně dobře sedí a to přikládám jako velké plus kalhotám, které nestály skoro nic :D Co si myslíte o kostkovaném vzoru? Mě se moc líbí a vídávám ho teď v obchodech často. Mám ráda kombinaci skinny kalhot a oversized kabátu společně se špičatými lodičkami, které celému outfitu dodávají ženský dojem.

x

Nezapomeňte mě sledovat taky na mém instagramu TADY a nebo na facebooku TADY :)

I just got back home after little trip, really love to spend free time with my loved ones, because lately everything feels kinda wrong. BUT let’s stay positive, there’s nothing worst than to be negative and always annoyed. Which is so typical for us, Czechs. I love smiley, creative and open minded people, who inspire me to do something better or differently. It’s so rare to find that kind of people nowadays and even more to have them in your life.

Today I was wearing a lot of grey color, obviously. And I like that a lot. I bought those pants this week and they’re already my favorite ones! Material is amazing and they fit me like some super fancy pants even though they were on sale and cost me like nothing… just saying :D What do you think about checkered pattern? I’m already hooked… Otherwise I was wearing oversized coat and my favorite nude heels. By the way the location of todays shooting is really photogenic so photos seems to be finally okay!

As you already know you can follow me on my instagram account HERE or on my facebook page HERE :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

coat – primark/ pants – tally weijl/ top – primark/ shoes – zara/ bag – prada/ sunglasses – aldo

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply