Fashion

I’M NOT PERFECT I’M ORIGINAL

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Buďme upřimní, tahle fráze je otřepaná, ale mezi mnoha hodně oblíbená. Většinou to říkají jedinci, kteří jsou určitým způsobem divní :D Ale když se nadtím zamyslím trochu hlouběji, tak tato fráze sice otřepaná je, ale zároveň je pravdivá. Člověk musí být originální, pokud na sebe chce nějakým způsobem upozornit. A originalita je krásná věc. Jen jde o to vystoupit z davu.

Co se týče podmínek, tak poslední dny nebyly uplně idealní na focení. Tenthle outfit je focen pár dní nazpět, ale to nic nemění na tom, že bych si jej s radostí oblékla znovu. Miluju šaty, které jsou na tělo, ve kterých jsou vidět ženské křivky. Jediná nevýhoda je, že se v nich moc nenajím, protože pak vypadám hrozně… těhotně, ještě jak to je celé obeplé, nic příjemného :D Klobouk jsem koupila v Lindexu a myslim si, že vypadá perfektně, ani nedělá takový ten čarodějnický dojem :D Klobouk je úžasný doplněk, který dokáže oživit fakt obyčejný outfit. Na ulicích ho moc nevídávám, ono je pravda, že ne každému sluší, ale těm co ano, nebojte se ho nosit!

Let’s be honest, this phrase it’s cliché… Usually everybody keeps saying that because they’re some kind of weirdo :D It’s like an excuse for them. But when I’m think about that little bit deeper, it’s actually true. You need to be original somehow in order to get attention. So don’t be afraid to step out from the crowd.

This last couple of days have been terrible. So this outfit was taken couple of days ago. I love tight dresses so much, they’re very feminine and you can wear them from the morning to the midnight. But it’s so hard to eat for me when I wear them, because after that I look eeem… pregnant and I have to retract my belly and can’t breathe… not so comfy :D Big problem huh?? My hat is from Lindex and I love it as much as I love the dress. On top of that I put my oldie but goodie jacket for extra rockstar touch. Hat is such a good accessory, it will light up ordinary outfit in a minute. So don’t be scared to wear them, top off your favorite look with a smashing hat!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

jacket – old/ dress – c&a/ shoes – bershka/ bag – primark/ hat – lindex

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply