Fashion

LONG BOB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mám pro vás super novinku! Nová hříva, opět :D A jsem z toho mega happy, protože za 1. vypadají super cool a za 2. žádný za druhé není, už dlouho jsem své vlasy nemilovala víc! Zkrátila jsem o 15 cm a vůbec toho nelituju, musím totíž zaklepat, že mě vlasy rostou jako z vody. Tento týden je plný povinností, proto se vždycky těším, až večer padnu do postele. No, prostě krásná partnerská romantika :D Včera jsme si s milým byli převzít klíče od nového bytu a o víkendu nás čeká stěhování. V tom vedru to bude boží, předpokládám, že se vůbec nezpotím :D Nicméně o víkendu zažiju i příjemnější věci v podobě gril párty. Moje chuťové buňky se už už bouří!

Btw, před pár minutama jsem dovařila polévku, tak zdravou, že i mě to děsí :D Já snad sem začnu přidávat recepty, vaření mě totiž strašně baví (a mému okolí i chutná). Jen škoda, že to nevypadá podobně jako ve všech food časopisech, jelikož kuchyň většinou po mém výkonu vypadá jako úplně jiná místnost :D

x

What’s up guyzzz? I have very exciting news for you… My hair is new!! Ok, it’s probably not THAT exciting, but I’m! It looks super fresh and cool and it has that swing :D I cut them for about 15 cm and I don’t regret it at all, because my hair is growing really quickly. This week is full of duties so at the end of the day I just go straight to the bed, which is not cool at all, such a relationship killer :D Anyway, yesterday we recieved keys from our new apartment, so we’re gonna move there this weekend. How lucky we are that it’s gonna be like million degrees outside? :D Sweat everywhere!

Btw I just cooked soup, but not just some ordinary soup. It’s super healthy! Maybe one day I’ll share some recipes with you just because I like to cook so much :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAdress – mango/ shoes – f&f/ bag – mango/ sunnies – ray ban

 

You Might Also Like

6 Comments

 • Reply Monika 3.7.2015 at 3:10

  Vlasy máš na jedničku,perfektní na léto, kdo Tě stříhá?

  • Reply District In 3.7.2015 at 7:48

   Jee, diky moc! Stříha mě kamarád v Ostravě, pokud jsi někdě poblíž, můži ti dát kontakt :)

 • Reply Gabča 3.7.2015 at 13:18

  Máš super vlasy, ale není ti to líto, žes je ostříhala? Já jsem totiž hrozný posera :D

  • Reply District In 8.7.2015 at 19:51

   Dekuju.. Neni, prave ze naopak, jsem s timhle mnohem vice spokojena :)

 • Reply Markéta 3.7.2015 at 17:36

  krasny saty a jsi fakt kocka! mam rada takove jednodussi modely :)

  • Reply District In 8.7.2015 at 19:49

   Dekuju moc! to me moc tesi :)

  Leave a Reply