Fashion

MONDAY

Náplavka

Mondays suck? Tak určitě né tohle. Bylo volno a krásně, dvě kombinace které když se spojí, tvoří krásnou symbiózu. To bylo ke včerejšku, teď už sedím v kanceláři a pomalu startuji do zkráceného týdne (díky bohu). Doufám, že si to nečte někdo z mých kolegů. No a jestli ano, tak se mnou budou určitě souhlasit, viď Baru? Nadpis Monday když je Tuesday je taky celkem vtipnej, ale já to psala včera večer a nějak mi to nešlo, tak jsem to nechala na dnešek a už ho prostě nebudu měnit. Vymyslet nadpis je někdy totiž dost těžký. Musí nebo měl by se vztahovat k článku a taky by měl cool znít, což je někdy v češtině sakra oříšek. Díky bohu, že jsem tak vzdělaná a umím i jiný jazyk, třeba angličtinu.

Někdy mám dost unáhlené nápady a jeden mě přepadl včera, když jsem si řekla, že by bylo fajn si nevzít podprsenku a cítit se jako za starých dobrých časů, když mi bylo 13. Vše běželo jako po másle do té doby než jsem se podívala doma na fotky a zjistila: 1. že to vypadá jako když mám propadlej hrudník, 2. že jsem zapomněla, jak se hrbím a tím jsem ještě více podpořila dojem propadlýho hrudníku, 3. se mi povedlo dosáhnout ne jen pocitu 13-tky, ale i fyzického dojmu.

Fotky jsou pořízené na Náplavce, kde chodím moc ráda… A semnou ještě daších tisíc lidí, očividně. S koncem března přišlo jaro a taky můj pocit, že určitě nejsem r.e.a.d.y se odhalovat více jak do lehké bundy a kalhot. Bude mi v létě vedro?Náplavka

PicMonkey Collage

Náplavka

Náplavka

Náplavka

Náplavka

Náplavka

jeans – zara/ shoes – mango/ t-shirt – h&m/ jacket – stradivarius

You Might Also Like

5 Comments

 • Reply MICHAELA 29.3.2016 at 17:21

  Nádherné fotky! Jsem opravdu ráda za zkrácený týden a naprosto souhlasím s tím názvem. Někdy je to hodně těžké:)

  • Reply District In 29.3.2016 at 18:25

   Děkuju! Jsem ráda, že semnou někdo soucítí :))

 • Reply Monika 30.3.2016 at 1:29

  Jako vždy musím říct, že Ti to sluší.., velmi pěkná kombinace! Krásné jaro a nepřestávej psát a fotit..))

  • Reply District In 5.4.2016 at 15:07

   Děkuji, budu se snažit!

 • Reply Bára 30.3.2016 at 8:06

  Baru zdraví! :-) Už se těším aspoň na obědy na terase! :-)

 • Leave a Reply