Fashion

NEW APARTMENT

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ahojte!

Poslední měsíc a něco jsem nedělala nic jiného než to, že jsem ve volném čase chodila na prohlídky bytu. Trvalo to fakt dlouho, ale námaha se naštěstí oplatila, jelikož jsme ten náš našli. Proto v poslední době nedělám nic jiného něž že hledám inspiraci na pinterestu, nebo i instagramu. Miluju si projíždět obrázky interiérů, vydržím u toho sedět celé hodiny… Už se nemůžu dočkat až tam budeme bydlet! Jaké jsou vaše plány na léto? Já ani žádne nemám.. nebo spíš radši :D Ráda bych někam jela, ale kvůli práci to asi ani nepůjde. Navíc mě napadá myšlenka, že by bylo fajn si udělat dovolenou až tady bude hnusně.

Dnes mám na sobě kimono z Bershky a miluju jeho barevnost a jak dokáže rozsvítit i takhle obyčejný outfit. Tyhle boty jsem si koupila s domněnkou, jak budou pohodlné a že to je ten typ bot, ve kterých budu moct běhat půl dne a bude to v pohodě.. No, není to tak :D Jsou z F&F, které mám ráda, letos mají fakt hezký botičky. Když jsem si teď večer prohlížela fotky, tak jsem se trochu zhrozila nad tím odstínem, co moje vlasy hází :D Mega zrzek. Ale to se změní na konci měsíce.. Uvidíte :)

Mějte krásné pondělí!

x

For over a month we were haunting for a new apartment here in Prague. In the beginning I was like ” yeah, in a week we would find it, for sure “. OMG, how naive :D In the end we were so lucky, because we found the perfect one, at least for us. So the only thing what I’m doing right now is that I’m checking pinterest for some interior inspo and I’m so hooked. I can sit and scroll for hours… Can’t wait to live there. Anyway, what are your plans for summer? Mine’s are pretty unsure, because of my new work I’m not sure if I can take some days off, we will see. Actually I would prefer to go somewhere in autumn, when the weather in here is gonna suck.

Today I’m wearing kimono from Bershka and I love how it lighten up the whole simple outfit, so summerish. My shoes are from F&F and they looked so comfy, but no… they’re definitely not. My hair look so red-haired in those pictures, don’t like it at all! At the end of the month I’m going to my hairdresser to fix it and I already have a plan how it’s going to look like, love it!

Have a beautiful monday!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAkimono – bershka/ jeans – f&f/ shoes – f&f/ t-shirt – forever21/ bag – h&m/ sunnies – aldo

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply Natalie 16.6.2015 at 3:28

  Krásný outfit se vším všudy, sluší moc..

  • Reply District In 22.6.2015 at 7:20

   Děkuju!! :)

 • Reply Monika 16.6.2015 at 3:33

  Kimono s krásným květinovým vzorem a psaníčko k tomu, chválím , a vlasy Ti sluší.

 • Reply DOMINIKA 16.6.2015 at 13:39

  Super místo. To kimono nádhera. Sluší ti to!

 • Leave a Reply