Fashion

SHOES

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak takhle jsem vypadal před pár dny, kdy ještě venku nebylo tohle peklo a dalo se chodit, bez toho, aníž bych na sobě musela mít oteplováky, čepici, větrovku a po ruce ještě deštník. Právě díky tomuhle počasí teď ležím a citím, že na mě něco leze, a zrovna před volným víkendem. Můžu si za to sama, jelikož jsem se již naladila na jarní vlnu a podle toho vypadalo i mé lehké oblékání v posledních dnech. Nicméně to, o čem se chci dnes bavit je paměť, nebo spíše zapomínání. A to z toho důvodu, že já jsem v tomhle ohledu totálně nejhorší. Třeba jako v den, kdy jsem si zapomněla boty a musela jsem mít ty, co mám na fotkách, protože byly jediné, co jsem měla v kufru auta. Pěkně jsem mrzla. (pozn.: už vím, odkud má nemoc pochází). Co se mi stává poslední dobou často a zdá se mi to celkem úsměvné, je například to, že si ráno zapomenu obléknout podprsenku a zjistím to uprostřed dne. Jsem fakt praštěná… Musím na sobě zapracovat :D Snad jste na tom líp než já…

x

Ted už se jen zabalím do deky, jako burrito a budu sledovat přátelé. Už sice znám nazpamět’ všechny scény, ale stejně je to srdcovka!

This is what I looked like couple of days ago. Crazy weather! Because of this I’m now lying on the couch with cup of ginger tea and with awful feeling that I’m getting sick, damn. No time for that :( Anyway, today I want to talk about memory, I mean forgetting, because I’m the worst at that. Like this day, when I forgot my shoes, so I had to wear these and I was freezing like hell, maybe that’s where my sickness is coming from. I always forget something, like keys, phone, or to do some important stuff. And my bra? This is so funny, because I forget to wear it almost every second day :D Don’t know what’s up with me haha… Hope you guys are better than me!

Now I’m just gonna cuddle down on the couch and watch friends. They’re like zillion times old, but I still love them… I literally laugh at them everytime I see them.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

pants – h&m/ shoes – h&m/ t-shirt – mango/ jacket – h&m/ sunglasses – ray ban

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply